Kaip rengti kūdikį

Paprastai kūdikio rengime taikoma tokia taisyklė: tiek kiek rengiatės pati + 1 drabužėlis, bet kiekvienas vaikutis labai individualus. Standartiškai norint patikrinti ar vaikučiui nešalta reikia užkišti pirštą už drabužėlio nugarytėje ties kakliuku, ten turi būti šilta ir jokiais būdais ne drėgna, jau geriau vėsiau nei per karšta.

Naujagimio rengimo eiliškumas : sauskelnės, smėlinukas, kojinytės ant viršaus šliaužtinukas , kepurytė / švarkelis / megztukas priklausomai nuo oro temperatūros.

Visi nauji drabužėliai vaikučiui, prieš rengimą, turi būti išskalbti ( tik vaikams skirtomis skalbimo priemonėmis arba ūkiniu muilu) ir išlyginti. Pradžiai reikėtų pasiruošti drabužėlius iki 3 mėn. Kiekvieno dydžio drabužėlių būtina turėti bent du pilnus komplektus, nes kol nesugyja bamba ir kol tėveliai neišmoksta taisyklingai uždėti sauskelnių, avarijų išvengti nepavyksta.

Kūdikio apranga lauke :
• Šilta kepurytė , priklausomai nuo sezono
• Kombinezonas arba švarkelis, priklausomai nuo sezono. Vasaros metu užtenka švarkelio, o rudenį ir žiemą būtina turėti kombinazoną arba vokelį. ( Vokelis turėtų būti pritaikytas ir sodinti į automobilinę kėdutę)
• Patalynė vežimėliui. Žiemos metu puikiai tinka vilnonis vokelis, kuris apsaugo nuo šalčio ir neleidžia perkaisti. Kitu metu labai patogu turėti patalynę vežimėliui, mažylis miegos jaukiai, kaip savo lovytėje arba pledą.